!!!!؟؟؟؟

اخبار کشور رو که دنبال میکنم فقط متاسف میشم بارونی که میتونست باعث شادی مردم بشه دلیل اندوه خانواده های زیادی شد. باید از تمام کسانی که نابجا و ناحق سر پست و مقامی نشسته اند سوال کرد که چرا  تاوان این جابجا بودنشون رو مردم بیچاره باید بدن؟

همانهایی که به واسطه پارتی و گاهی حتی قهرمان ورزشی بودن تصمیم گیر زیرساخت های عمرانی این مملکت شده اند !!!  مگر اطراف خود من کم بود! زمین شناس تصمیم گیر مسایل مهندسی و برنامه ریزی بود ، در جای دیگه مهندس مکانیک کار سازه سد انجام میداد و وووو چرا ؟ فقط به دلیل اینکه بند پ در آن سمتها میتونسته جایگاه در اختیار بگداره به همین دلیل تلخ و شیرین به کام آنها جالب آنکه همه هم خدا شناس و هوشیار به حق الناس قضاوت این قسمتش با خدا !!!

اما تا کی بخاطر مرد عوضی بودن در این سرزمین باید مردم عادی تاوان بدن؟ چرا باید در مملکتی که حدودا ٢٠٠ سال از قدمت توسعه یافتگیش میگذره برای تعمیر یک پل ۵٠ ساله 30  متری سالها مطالعه کنن که مبادا اردک ها و خفاشهای منطقه دچار بحران بشن اما در کشور کهن ما برای ساخت سد حتی مطالعات سیلاب انجام نشده باشه و پیمانکار به راحتی بستر رودخانه را مطابق میل خودش تغییر بده ؟

بدتر از همه عدم ناهماهنگی ارگانهای امدادی و مدیریت بحران در امداد رسانی که به نوعی مثل سگ میزنه گربه میرقصه است ...

جناب به ظاهر مسوول یکبار هم که شده بخاطر خودتون در جایگاهی که شایسته اش نیستید نشینید مطمینا جای بهتری در انتظار خواهد بود.

پ ن : همه هم موافق این صحبتها هستند ولی در زمان عمل کلا فراموشی میگیرند و فقط یک چیز در ذهنشان زنگ میزند : جایگاه 

/ 5 نظر / 29 بازدید
شیلا مامان رومینا

نفیس جان بلاخره رفتی؟ خدا رو شکر فکر کنم آخرش باید برای دور کردن رومینا دست به دامن تو بشم تا بتونم از اینجا نجاتش بدم . حالا که رفتی خدا رو شکر کن که شرایط برات محیا شد همه ما دلسوخته ایم اما کاری از دستمون بر نمیاد چون کاره ای نیستیم. باید سر فرصت بشینم جریان رفتنت رو بخونم عزیزم باز هم برات خوشحالم که به همسرت پیوستی و از شرایط راضی هستی[قلب]

آرام

سلام نفیس جان. ما برگشتیم با شروعی دوباره. به ما سر بزن خانومی. میام دوباره

غزل

دست به دلمون نزار که خووووونه[دلشکسته]

شیلامامان رومینا

نفیس جون اینستا داری؟ اگر داری بگو که آدرس بدم بهت

سارایی

حرفاتو باید چاپ کرد تحویل مسوولین داد اکثر کسانی که رفتن از این مملکت علی رغم تلاشهاشون این بی مسوولیتی ها رو تاب نیاوردن